Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

V pořádku

Telefon: +420 602 50 11 11

E-mail: rezervace@cmkarting.cz

PRÁCE
Eshop

Úvod / PRÁCE

PRÁCE

1) HLEDÁME KUCHAŘE!

Naším cílem je poskytovat co nejlepší gastronomii, kterou moderně postavená  kuchyň nabízí.

                Kolega, kterého hledáme je týmový hráč, který je schopen samostatné práce a dokáže se podílet na zlepšování našeho menu. Bude spolupracovat se šéfkuchařem na vytváření rautových nabídek, sledovat nové trendy v oboru a poskytovat tu nejlepší kvalitu pro naše hosty.

Očekáváme prokazatelné zkušenosti v  oboru, ale dokážeme ocenit i mladé talentované kuchaře s chutí do práce a nadšením pro kvalitu.

Nabízíme:   

Práci v kolektivu s pozitivní energií a nadšením  pro perfektní servis

Práci na HPP s dlouhodobou spoluprací

Férový přístup ze strany managmentu

Odpovídající finanční ohodnocení s pravidelnou mzdou v termínu

Možnost seberealizace

Práci s kvalitními surovinami (klademe velký důraz na kvalitu našich pokrmů)

 

Pokud jste odpověděli ano, budeme se těšit na Vaše životopisy a rádi se necháme přesvědčit o Vašich kvalitách.

Kontaktujte nás prosím na :

antonin.zoubek@gmail.com

Tým CMKarting

 

2) POZOR!! POZOR!!

Do naší mateřské společnosti CARAVAN METROPOL hledáme šikovného technika a také šikovného prodejce (ne nutně v jedné osobě :). Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr a zázemí stabilní firmy s dlouholetou tradicí. V případě zájmu volejte na 602 313 432 nebo svůj životopis posílejte na nikodem@caravanmetropol.cz

 

Newsletter

Budeme Vás informovat o našich novinkách, akcích a akčních nabídkách. Stačí když vyplníte emailovou adresu. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Partněři

Úvod          Novinky          Motokáry          Trať          Ceník          Komplex          Restaurace          PRÁCE          Eshop          Pokyny          Práce u nás          Sponzorujeme          Caravan Metropol          Fotogalerie          Kalendář obsazenosti          Motokáry Zlíčín Praha          Kontakt          Virtuální prohlídka          Obchodní podmínky