Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

V pořádku

Telefon: +420 602 50 11 11

E-mail: rezervace@cmkarting.cz

Komplex
Eshop

Úvod / Komplex

Komplex

Celý komplex je vyprojektovaný srdcem autokrosaře. Jedním z hlavních úkolů bylo vytvořit adrenalinovou trať, která by nabídla něco jiného, než komerční pouťovou atrakci. Při projektování a realizaci došlo ke spojení zkušeností a přání majitele a profesionálním know-how slovinské firmy 360° Karting. Výsledným produktem spolupráce a projektu je tato dráha, která využívá možnosti rozlehlé výrobní haly, nabízí převýšení, klopenou zatáčku a členitou trať. Podobných tratí je v ČR minimum.
Samozřejmým zázemím jsou sociální zařízení a šatny, poskytující návštěvníkům možnost změny oblečení pro jízdu. Další prostory v hale umožňují pořádání nejrůznějších konferencí a školení, které si lze pronajmout pro firemní akce.
Při projektování a realizaci haly bylo myšleno také na čekající a přihlížející návštěvníky. Proto je zde vytvořena možnost relaxace a občerstvení na vyvýšené terase přímo nad tratí, odkud je výhled na celou halu.

Newsletter

Budeme Vás informovat o našich novinkách, akcích a akčních nabídkách. Stačí když vyplníte emailovou adresu. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Partněři

Úvod          Ceník          FAQ          Kalendář obsazenosti          Kontakt          Novinky          Eshop          Restaurace          Fotogalerie          Konference          Motokáry          Trať          Komplex          Pokyny          Práce u nás          Sponzorujeme          Caravan Metropol          Motokáry Zlíčín Praha          Virtuální prohlídka          Obchodní podmínky          GDPR