Novinky

CMKAP 8.6. 2020

8.6. 2020 se u nás konal letošní druhý díl závodního seriálu CMKAP. Účast byla úžasně rozmanitá – batolata, děti, puberťáci, dospělí. Někteří „puboši“ dokonce přemluvili své rodiče, aby se závodu zúčastnili také a nálada díky tomu byla o to veselejší a srdečnější.

Šampiónů bylo celkem 25 rozdělených do čtyřech skupin. Ti mezi sebou soutěžili o nejlepší časy. O napínavé okamžiky nebyla jako vždy nouze. Nejmenší a nejmladší závodnice, devítiletá Maruška Vávrová, si dokonce v litém boji se soupeři i sama se sebou vybojovala svůj osobní rekord s časem 51.927 vteřin. Na první místo to sice nestačilo, ale v našich srdcích zvítězila 😊 Dívky, slečny a ženy se v tomto závodě vůbec vyšvihly a proto je budu ráda jmenovat i s pozicemi, na nichž se umístily: Melanie Klausová na 11. pozici, Nikola Chladová 14. místo, Jitka Mrňová 16. v pořadí a Maruška Vávrová 23.

První místo poprvé uloupil náš věrný zákazník a velký srdcař šestnáctiletý Karlos Lipovský, na druhém místě se umístil Martin Štěpán a třetí místo obsadil Harvey Cowan.

Všem závodníkům mockrát děkujeme a budeme se těšit zase na příštích závodech.

Váš CMK team

 

Zobrazit všechny novinky

 

KDE NÁS NAJDETE?

Caravan Metropol Karting

Ringhofferova 1, Areál PSN (bývalá hala Siemens)
Praha 5, Zličín

 

 

Newsletter

Budeme Vás informovat o našich novinkách, akcích a akčních nabídkách. Stačí když vyplníte emailovou adresu. Odhlásit se můžete kdykoliv.

 

Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů:
  AppStoreGooglePlay

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.