Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

V pořádku
Novinky

CMKAP 8.6. 2020

8.6. 2020 se u nás konal letošní druhý díl závodního seriálu CMKAP. Účast byla úžasně rozmanitá – batolata, děti, puberťáci, dospělí. Někteří „puboši“ dokonce přemluvili své rodiče, aby se závodu zúčastnili také a nálada díky tomu byla o to veselejší a srdečnější.

Šampiónů bylo celkem 25 rozdělených do čtyřech skupin. Ti mezi sebou soutěžili o nejlepší časy. O napínavé okamžiky nebyla jako vždy nouze. Nejmenší a nejmladší závodnice, devítiletá Maruška Vávrová, si dokonce v litém boji se soupeři i sama se sebou vybojovala svůj osobní rekord s časem 51.927 vteřin. Na první místo to sice nestačilo, ale v našich srdcích zvítězila 😊 Dívky, slečny a ženy se v tomto závodě vůbec vyšvihly a proto je budu ráda jmenovat i s pozicemi, na nichž se umístily: Melanie Klausová na 11. pozici, Nikola Chladová 14. místo, Jitka Mrňová 16. v pořadí a Maruška Vávrová 23.

První místo poprvé uloupil náš věrný zákazník a velký srdcař šestnáctiletý Karlos Lipovský, na druhém místě se umístil Martin Štěpán a třetí místo obsadil Harvey Cowan.

Všem závodníkům mockrát děkujeme a budeme se těšit zase na příštích závodech.

Váš CMK team

 

Zobrazit všechny novinky

Otevírací doba: 

PO - PÁ      11:00 - 23:00

SO              10:00 - 23:00

NE              10:00 - 22:00

 

KDE NÁS NAJDETE?

Caravan Metropol Karting

Ringhofferova 1, Areál PSN (bývalá hala Siemens)
Praha 5, Zličín

 

 

Newsletter

Budeme Vás informovat o našich novinkách, akcích a akčních nabídkách. Stačí když vyplníte emailovou adresu. Odhlásit se můžete kdykoliv.

 

Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů: