Novinky

LOVESONG CUP 2019

Lovesong Cup je unikátní hudebně - sportovní mejdan, na kterém se k závodnickému adrenalinu a gastronomickým zážitkům přidá pořádná porce vášnivé muziky a divokého tance. Je to kombinace, která vás spolehlivě nastartuje!

Lovesong Orchestra je pražská dechová úderka balkánského střihu, která zdaleka nehraje pouze klasické svatby - pohřby - rozvody. Je to kapela, která hledá nové výzvy, jak svoje koncerty obohatit o nové zážitky. A tou nejnovější výzvou je právě Lovesong Cup - motokárové závody veřejnosti proti umělcům!

Lovesong Cup je otevřený pro ostřílené borce i úplné začátečníky, holky i chlapy, nejsou zde téměř žádná omezení. Kdo nedosáhne na nejrychlejší čas, může zabodovat i na opačném konci výsledkové listiny. Už samotná účast v závodě je parádní výzvou!

Kapela hraje a motokáry sviští po dráze! Během dvouhodinového koncertu absolvuje každý závodník dvě desetiminutové jízdy, ve kterých je mu měřen čas jednotlivých kol a ten se potom poměřuje s časy, které zajedou členové Lovesong Orchestra. Tři nejlepší jezdci z publika se na závěr postaví proti dvěma nejrychlejším muzikantům ve velkém finále o hodnotné ceny.

Vstupné na unikátní koncert Lovesong Orchestra je zcela zdarma, takže si závodníci mohou s sebou vzít libovolně velký realizační tým i vlastní fanklub.

Startovné ve výši 500 Kč zahrnuje dvě soutěžní jízdy včetně závodnické kukly zdarma. Registrovat se můžete v předprodeji na eshopu (http://www.cmkarting.cz/cz/eshop/lovesong-cup). Počet startujících je omezen kapacitou závodní dráhy na čtyřicet jezdců. Finálová jízda pro tři nejrychlejší jezdce je také zdarma :)

 

PROGRAM VEČERA:

18:00 - příchod a registrace závodníků do turnaje

19:00 - laťková jízda kapely - muzikanti svou bravurnou jízdou nastaví limity pro nejrychlejšího a nejpomalejšího jezdce

19:00 - 20:00 - první jízda závodníků, ve které se snaží překonat (či nepřekonat) nejlepší čas zajetý některým členem kapely. To vše v rytmu hudby Lovesong Orchestra

20:00 - druhá laťková jízda kapely - muzikanti mají ještě jednu možnost zvýšit laťku závodu a zlepšit limitní časy pro nejrychlejšího a nejpomalejšího jezdce

20:10 - 21:00 - druhá a rozhodující jízda závodníků. Tři nejrychlejší účastníci turnaje pojedou finálovou jízdu s dvěma nejrychlejšími členy kapely

21:00 - VELKÉ FINÁLE VEŘEJNOSTI PROTI UMĚLCŮM. Šest nejrychlejších závodníků z řad diváků se utká se dvěmi nejrychlejšími muzikanty.

21:20 - VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ - Tři nejrychlejší diváci budou odměněni cenami. Ale pozor! Speciální cenu "Průši z Vinohrad" dostane ten závodník, který dokáže jet pomaleji než samotný kapelník Lovesong Orchestra (což není snadné) :) U nás může vyhrát opravdu každý :)

 

CENY PRO VÍTĚZE:

1.cena: 5 jízdový poukaz + podepsané CD
2.cena: 3 jízdový poukaz + podepsané CD
3.cena: 2 jízdový poukaz + podepsané CD

Cena "Průši z Vinohrad": to je jedno velké překvapení

 

REGISTRACE DO ZÁVODU:

Do závodu se můžete registrovat zakoupením startovného zde: http://www.cmkarting.cz/cz/eshop/lovesong-cup

 

ZAKOUPENÉ STARTOVNÉ NELZE VYUŽÍT JINDY A ZA JINÝM ÚČELEM NEŽ V DEN ZÁVODU.

 

 

 

 

 

 

Zobrazit všechny novinky

 

KDE NÁS NAJDETE?

Caravan Metropol Karting

Ringhofferova 1, Areál PSN (bývalá hala Siemens)
Praha 5, Zličín

 

 

Newsletter

Budeme Vás informovat o našich novinkách, akcích a akčních nabídkách. Stačí když vyplníte emailovou adresu. Odhlásit se můžete kdykoliv.

 

Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů:
  AppStoreGooglePlay

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.