Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

V pořádku
Novinky

OTEVŘELI JSME VENKOVNÍ NO-COVID TRAŤ!

Otevřeli jsme pro vás venkovní dráhu. Veškeré info o provozní době a cenách najdete v příslušných sekcích na našem webu (KONTAKTY, CENÍK).
Přijďte za námi, už se na vás moc těšíme :)

 

Hygiena

I u nás stále platí hygienická a bezpečnostní opatření. Všichni zákazníci musí mít krytá ústa a nos rouškami, šálami, šátky, respirátory, plynovými či potápěčskými maskami, zkrátka čímkoliv, co brání přenosu kapének 😊
I zde, prosím, dodržujte dvoumetrové bezpečnostní rozestupy.
Helmy si u nás můžete půjčit. Po každé jízdě budou helmy dezinfikovány. Nejlepší ale bude, když si donesete helmy vlastní. A pořád platí pravidlo, že pod naší helmou je nutné mít hygienickou kuklu (buď vlastní nebo zakoupenou u nás).
Volanty motokár dezinfikujeme po každé jízdě, ale pokud máte své závodnické rukavice, určitě si je přineste s sebou. Můžete si je u nás také koupit za 30 Kč.
Jízdy budou k zakoupení u našich krásných a sympatických slečen recepčních v karavanu před dráhou.

Samozřejmě máme k dispozici hromady dezinfekčních přípravků na ruce. Tak je neváhejte využít.

Zobrazit všechny novinky

 

KDE NÁS NAJDETE?

Caravan Metropol Karting

Ringhofferova 1, Areál PSN (bývalá hala Siemens)
Praha 5, Zličín

 

 

Newsletter

Budeme Vás informovat o našich novinkách, akcích a akčních nabídkách. Stačí když vyplníte emailovou adresu. Odhlásit se můžete kdykoliv.

 

Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů: