Děti

Děti

    Dětské jízdy jsou do 17 hod.

Děti u nás mohou jezdit už od 5-6 let věku!! Záleží pouze na výšce dítěte, která musí být minimálně 125 cm.

 

Za děti jsou považováni všichni závodníci do patnácti let věku. Děti u nás jezdí na stejném okruhu jako dospělí a je jim vždy vyhrazena samostatná jízda. To znamená, že děti jsou u nás ve svých jízdách v bezpečí, protože do nich nikdy nemůže nabourat žádný dravý dospělák.

Navíc naše bystrá obsluha sleduje jejich výkony a v případě jakéhokoliv problému dokáže motokáry zpomalit nebo úplně zastavit.

 

K dispozici je vám osm malých dětských motokár a dvě doublekáry. V doublekáře můžete svézt své dítko, které ještě nedosáhne na pedály. Pokud v doublekáře jede dítě, je tato motokára zařazena do dětské jízdy. Doublekára s dítětem nikdy nemůže jet v jízdě s dospělými a rychlejšími závodníky. Pro doublekáru s dítětem se tedy vztahují stejná pravidla, jako pro dětské jízdy a to například, že může jezdit jen do 17:00.

 

KDE NÁS NAJDETE?

Caravan Metropol Karting

Ringhofferova 1, Areál PSN (bývalá hala Siemens)
Praha 5, Zličín

 

 

Newsletter

Budeme Vás informovat o našich novinkách, akcích a akčních nabídkách. Stačí když vyplníte emailovou adresu. Odhlásit se můžete kdykoliv.

 

Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů:
  AppStoreGooglePlay

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.