Děti - Cmkarting.cz

Děti

Dětské jízdy jsou do 17 hod.

Dětské jízdy jsou do 15 let věku a je nutný doprovod dospělé osoby nad 18 let.

Děti u nás mohou jezdit už od 5-6 let věku!! Záleží pouze na výšce dítěte, která musí být minimálně 125 cm.

Za děti jsou považováni všichni závodníci do patnácti let věku. Děti u nás jezdí na stejném okruhu jako dospělí a je jim vždy vyhrazena samostatná jízda. To znamená, že děti jsou u nás ve svých jízdách v bezpečí, protože do nich nikdy nemůže nabourat žádný dravý dospělák.

Navíc naše bystrá obsluha sleduje jejich výkony a v případě jakéhokoliv problému dokáže motokáry zpomalit nebo úplně zastavit. 

K dispozici je vám 6 malých dětských motokár a dvě doublekáry. V doublekáře můžete svézt své dítko, které ještě nedosáhne na pedály. Jestli je dítě menší než 125 cm je nutné ho individuálně posoudit přímo v CMK. Jízda v double káře je pouze pro rodiče a dítě a je vždy zařazena do dětské jízdy. Doublekára s dítětem nikdy nemůže jet v jízdě s dospělými a rychlejšími závodníky. Pro doublekáru s dítětem se tedy vztahují stejná pravidla, jako pro dětské jízdy a to například, že může jezdit jen do 17:00. Váhový limit pro double káru je 140 kg. 

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.