Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

V pořádku

Telefon: +420 602 50 11 11

E-mail: rezervace@cmkarting.cz

 
PRACE
Motokáry 9
Motokáry 1

KARTING METROPOL

TO JE NEZAPOMENUTELNÁ JÍZDA V KRÁSNÉM PROSTŘEDÍ!

Motokáry 6
Motokáry 2

KARTING METROPOL

690 metrů adrenalinu a zábavy

Motokáry 3
Motokáry 5
Eshop

Eshop

Možnost objednat dárkové poukazy na jízdy a na občerstvení v naší zážitkové restauraci.

 

Motokáry

Na naší trati se budete prohánět v elektro-motokárách značky RIMO.
30 elektro-motokár pro dospělé, 8 elektro-motokár pro děti cca od 5 let, 2 dvojsedačkové elektro-motokáry

 

Trať

Tří úrovňová trať o délce 690m, která má průměrnou šíři 6 - 8 metrů a průchodnost až 14 vozů.Na jejím navržení se podilela slovinská firma 360° KARTING.

 

Komplex

Jedním z hlavních úkolů bylo, vytvořit adrenalinovou trať, které by nabídla něco jiného, než komerční pouťovou atrakci.

 

Sponzorujeme

Karavan Metropol Carting spozoruje úspěšného jezdce autokrosu Petra Nikodéma.

 

Caravan Metropol

Caravan Metropol – Metropole karavanů, výhradní dovozce obytných přívěsů a vozidel Bürstner, Niesman+Bischoff pro Českou republiku.

 

Caravan Metropol Karting - motokáry Praha, Zličín

Láká vás si zazávodit na motokárách a poměřit si síly s ostatními? Nebo si chcete jen vytvořit nový, nezapomenutelný, adrenalinový zážitek se svými nejbližšími? Tak či tak, na nic nečekejte a přijďte navštívit zbrusu novou arénu Caravan Metropol Carting na Zličíně, kde si můžete na téměř sedm set metrů dlouhé tří úrovňové trati s unikátní klopenou zatáčkou o náklonu 30° zařádit na komfortních elektro motokárách s vysokou akcelerací zajišťující pořádnou zábavu.

V nabídce jsou polohovatelné elektro motokáry pro dospělé, děti a dokonce i dvě dvousedadlové motokáry vhodné jak pro Vás a Vaši polovičku, tak pro rodiče s menšími dětmi. Trať je jako jedna z mála v České republice vhodná již pro děti od 5 let a to díky vyšší bezpečnosti motokár s elektrickým pohonem.

K dosažení co nejlepších výsledků vás motivuje časomíra umístěná na velkém LED displeji nad tratí a vyvýšená terasa pro pozorovatele. Ty nejrychlejší z vás navíc odměníme možností zajezdit si ve speciální RACE motokáře, ve které budete moci dosáhnout ještě lepších časů a poměřit se s historicky nejlepšími závodníky na trati! Prohlédněte si video a nalaďte se na tu správnou závodní vlnu.

Kromě samotného adrenalinového zážitku na trati vám na míru rádi připravíme firemní a soukromé akce až pro 150 lidí včetně přípravy rautů, školící místnosti nebo uspořádání závodů a časovek.
Nabízíme možnost zakoupení DÁRKOVÝCH POUKAZŮ - více >>

 

KARTING METROPOL TO JE TA NEJLEPŠÍ JÍZDA. PŘIJĎTE SE PŘESVĚDČIT!

Živé přenosy Formule 1 přímo u nás v motokárové aréně.

Přijď se dívat k nám a sdílej atmosféru s ostatníma fandama u dobrého jídla a pití.

Více

Už jste vyzkoušeli nový YouBox?

Hned jak dojedeš do cíle, se můžeš vyfotit v našem novému fotoboxu.

Více

PETR NIKODÉM VYHRÁL TAKÉ SETKÁNÍ MISTRŮ!!

https://sport.idnes.cz/petr-nikodem-autokros-setkani-mistru-d84-/motorsport.aspx?c=A171118_180624_motorsport_elv

Více

PETR NIKODÉM MISTR EVROPY !

 

PŘEVZATO Z WWW.AUTOKROSAR.CZ

Více

Newsletter

Budeme Vás informovat o našich novinkách, akcích a akčních nabídkách. Stačí když vyplníte emailovou adresu. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Partněři

Úvod          Ceník          ČASTÉ DOTAZY          Kalendář obsazenosti          Kontakt          Novinky          Eshop          Restaurace          Fotogalerie          Konference          Motokáry          Trať          Komplex          Pokyny          Práce u nás          Sponzorujeme          Caravan Metropol          Motokáry Zlíčín Praha          Virtuální prohlídka          Obchodní podmínky          GDPR