Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

V pořádku

Telefon: +420 602 50 11 11

E-mail: rezervace@cmkarting.cz

Trať
Eshop

Úvod / Trať

Trať

Caravan Metropol Karting aréna je situována v bývalé výrobní hale, která díky svým obřím rozměrům nabízí mimoúrovňové závodění plné adrenalinu. 

Trať je rozdělená do tří časově měřených úseků a celkově dosahuje délky 690 m. Při jízdě narazíte na spoustu zatáček, nadjezdů a techničtějších partií vyžadujících zvýšenou pozornost, ale také rovinek říkajících si o sešlápnutí pedálu na plný plyn. Specialitou je ostře klopená zatáčka o náklonu 30°, která vyžene adrenalin ve Vašich žilách na maximum. Nad tratí jsou umístěny světelné LED tabule, které Vás informují o průběžném čase jízdy. Systém časomíry navíc zpracuje ve třech dělených úsecích analýzu Vaší jízdy, díky které vychytáte mouchy a stanete se ještě většími profíky.

Na trati si v jeden okamžik díky její průměrné šířce 6 – 8 metrů může zazávodit až 14 jezdců. Závodí se v netradičních elektro motokárách s různými nastavitelnými módy, jejichž výhodami je zabudovaná zpátečka, větší bezpečnost a komfort oproti běžným motokárám. Nechybí jim však srovnatelná rychlost a klasický zvuk motoru, který je dokreslen speciálním zvukovým efektem.
Tou největší výhodou, inspirovanou vozy Formule 1, je však velmi zajímavé tlačítko boost, které má funkci zrychlení po dobu 5 sekund a můžete ho použít vždy jen jednou za kolo. Je pouze na Vás, jestli ho využijete na předjíždějící manévry, při výjezdu ze zatáčky či v kopci.
O dokonalou kulisu závodění se mohou postarat Vaši kamarádi a známí z vyvýšené terasy s restaurací přímo nad tratí, odkud Vás mohou nepřetržitě sledovat a povzbuzovat k ještě lepším výkonům.
Profil trati je navržen slovinskou firmou 360° KARTING, podrobně prohlédnout si ho můžete na 360° fotografiích zde.

Newsletter

Budeme Vás informovat o našich novinkách, akcích a akčních nabídkách. Stačí když vyplníte emailovou adresu. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Partněři

Úvod          Ceník          FAQ          Kalendář obsazenosti          Kontakt          Novinky          Eshop          Restaurace          Fotogalerie          Konference          Motokáry          Trať          Komplex          Pokyny          Práce u nás          Sponzorujeme          Caravan Metropol          Motokáry Zlíčín Praha          Virtuální prohlídka          Obchodní podmínky          GDPR