Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

V pořádku

Telefon: +420 602 50 11 11

E-mail: rezervace@cmkarting.cz

Kalendář obsazenosti
Eshop

Úvod / Kalendář obsazenosti

Kalendář obsazenosti

POZOR!! OD 18.9. 2017 U NÁS PROBÍHÁ KAŽDÉ PONDĚLÍ OD 15:00 DO 16:00 DĚTSKÁ MOTOKÁROVÁ ŠKOLA A DRÁHÁ BUDE V TOMTO ČASE VEŘEJNOSTI NEPŘÍSTUPNÁ.

DĚTI U NÁS MOHOU JEZDIT KAŽDÝ DEN POUZE DO 17:00!

REZERVACE NA JEDNOTLIVÉ JÍZDY V KONKRÉTNÍM ČASE NEPŘIJÍMÁME!

REZERVACE JÍZD PRO JEDNOTLIVCE ČI MALÉ SKUPINY NEPROVÁDÍME!

PRO ÚČELY SOUKROMÝCH AKCÍ, KDY CHCETE DRÁHU VYHRADIT JEN PRO VAŠI SKUPINU, LZE PROVÉST HODINOVÝ PRONÁJEM DRÁHY (MIN 1 HODINA PRONÁJMU)

ČERVENÁ POLE V KALENDÁŘI ZNAČÍ ČAS, V NĚMŽ JE DRÁHA UZAVŘENA Z DŮVODU SOUKROMÉHO PRONÁJMU. ZELENÁ POLE ZNAČÍ ČAS, V NĚMŽ JE DRÁHA DOSTUPNÁ PRO VŠECHNY. NEURČUJE VYTÍŽENOST HALY ZE STRANY NAŠICH HOSTŮ. TA JE VŽDY NÁHODILÁ.

 

REZERVACE STOLU V RESTAURACI U DRÁHY NA TELEFONNÍM ČÍSLE 602 50 11 11,   E-mail: rezervace@cmkarting.cz

REZERVACE DRÁHY PRO ÚČELY SOUKROMÝCH AKCÍ, TEAMBUILDINGŮ ČI OSLAV MINIMÁLNĚ NA JEDNU HODINU - dominika@cmkarting.cz

 

 

Kalendář obsazenosti níže slouží pouze jako přehled hodin, v nichž je dráha pro veřejnost nedostupná (ČERVENÁ POLE). Ve většině připadů je ovšem uzavřena pouze dráha nikoliv přilehlá restaurace, kterou tak i během soukromých akcí můžete nadále využívat. V takovém případě se o dostupnosti restaurace informujte na telefonním čísle 602 50 11 11. CMK si vyhrazuje právo změnit nebo zrušit rezervaci stolu v restauraci v případě, že ve stejném čase dojde k pronájmu dráhy pro účely soukromé akce. O takové změně budete neprodleně informováni. Děkujeme za pochopení.

Fialová pole značí předpoklad vysoké vytíženosti dráhy a s tím spojenou delší čekací dobu na jízdy.

 

 

 

Newsletter

Budeme Vás informovat o našich novinkách, akcích a akčních nabídkách. Stačí když vyplníte emailovou adresu. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Partněři

Úvod          Ceník          FAQ          Kalendář obsazenosti          Kontakt          Novinky          Eshop          Restaurace          Fotogalerie          Konference          Motokáry          Trať          Komplex          Pokyny          Práce u nás          Sponzorujeme          Caravan Metropol          Motokáry Zlíčín Praha          Virtuální prohlídka          Obchodní podmínky          GDPR